Zimowa zbiórka dla obywateli Ukraińskich przebywających w Polsce

Katedra Filologii Angielskiej AP zaprasza do wsparcia akcji objętej patronatem Prorektor ds. Studentów, dr hab. Danuty Gierczyńskiej, prof. AP oraz Samorządu Studenckiego AP. Akcja przybiera formę zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy, które posłużą w okresie zimowym, a także produktów spożywczych.

02.12.2022
Odwołane zajęcia

Zajęcia z Panią mgr M. Kowalczyk w dniach 21-25.11.2022 r. zostają odwołane z powodu zwolnienia lekarskiego.

22.11.2022
UWAGA!

Zmianie uległy  terminy 4 zajęć w ramach modułu pedagogicznego z Panią dr Anną Koprowicz.

10.11.2022
Odwołane zajęcia

W dniu 09.11.2022 r. (środa) zajęcia z Panem dr. P. Modzelewskim zostają odwołane.

08.11.2022
Odrobienie zajęć

Zajęcia prowadzone przez Panią dr Martę Gierczyńską-Kolas, zaplanowane na 8 i 9 listopada, zostaną odrobione w przyszłym tygodniu.

08.11.2022