Odwołanie zajęć

W dniach 03 - 04 października br. zajęcia prowadzone przez mgr Katarzynę Herman, mgr Martynę Mikołajczak oraz mgr Władysława Micińskiego zostają odwołane. Godziny zostaną zrealizowane w późniejszym terminie.

30.09.2022
Zebranie studentów pierwszych lat

Spotkanie organizacyjne dla studentów pierwszego roku studiów magisterskich odbędzie się o godzinie  9:00 w poniedziałek 03 października br. w sali nr 10 na ul. Słowiańskiej 8. Spotkanie organizacyjne dla studentów pierwszego roku studiów licencjackich odbędzie się o godzinie 8:00 w poniedziałek 03 października br. w auli na ul. Słowiańskiej 8.

29.09.2022
Spotkanie z firmą Lionbridge Polska

Zapraszamy Państwa na wydarzenie pn. "Spotkanie z firmą Lionbridge Polska", które odbędzie się 13.06.2022 (poniedziałek) w godz. 9.00-13.00. Spotkanie w formie webinarium odbędzie się na platformie Microsoft Teams.

07.06.2022
Odwołane zajęcia

Zajęcia prowadzone przez mgr.  Łukasza Żuka zaplanowane na 1 czerwca br. (środa) nie odbędą się.

31.05.2022