Zaproszenie na XIX Konferencję Kaszuboznawczą

Zakład Antropologii Kultury i Badań Kaszubsko-Pomorskich zaprasza 12 listopada 2020 r. o godz. 9.30 na XIX Konferencję Kaszuboznawczą pt. BOLESŁAW JAŻDŻEWSKI I KASZUBSKA PAMIĘĆ KULTUROWA.

26.10.2020
Konkursy literackie rozstrzygnięto. Gratulujemy zwycięzcom!

W dniu 06 października 2020 r. w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie odbyła się Gala finałowa XXI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Jana Drzeżdżona połączona z rozstrzygnięciem III Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im Jana Trepczyka na tekst piosenki dla dzieci w języku kaszubskim.

09.10.2020
Komunikat w sprawie  sposobu realizacji zajęć dydaktycznych  na kierunku FILOLOGIA  w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021

Komunikat w sprawie sposobu realizacji zajęć dydaktycznych na kierunku FILOLOGIA w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021

W oparciu o Zarządzenie Nr R.021.114.20 Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku z dnia 4 września 2020 r. i Komunikat Prorektora ds. Kształcenia w AP z dnia 3 września 2020 r. kierownictwo Katedry Neofilologii uprzejmie informuje, iż zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym 2020/2021 na kierunku Filologia w zakresie filologii angielskiej, filologii germańskiej, filologii rosyjskiej na studiach pierwszego i drugiego ...