Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Filologii

Instytut Filologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Opiekunowie roku filologia

Opiekunowie poszczególnych lat w roku akademickim 2020/2021

Kierunek- Filologia

I. Studia pierwszego stopnia –  stacjonarne

Filologia angielska 

I rok – mgr Paulina Ogórek – e-mail: paulina.ogorek@apsl.edu.pl

mgr Maciej Różański - e-mail; maciej.rozanski@apsl.edu.pl

Filologia angielska (n) + Filologia angielska – translatoryczna + Filologia angielska – komunikacja w mediach

II rok – mgr Bartosz Pietryka – e-mail: bartosz.pietryka@apsl.edu.pl

marta Gierczyńska-Kolas - e-mail: marta.gierczynska@apsl.edu.pl

III rok - mgr Piotr Sulik- e-mail: piotr.sulik@apsl.edu.pl

 

Filologia germańska

I rok dr Barbara Widawska – e-mail: barbara.widawska@apsl.edu.pl

Filologia germańska – język niemiecki w biznesie i turystyce + Filologia germańska(n)

II rok dr Monika Bielska – e-mail: monika.bielska@apsl.edu.pl

III rok –  dr Mariola Smolińska – mariola.smolinska@apsl.edu.pl

 

Filologia rosyjska 

I rok – dr Piotr Gancarz – e-mail: piotr.gancarz@apsl.edu.pl

Filologia  rosyjska – język rosyjski w biznesie i turystyce

II rok - dr Piotr Gancarz - e-mail: piotr.gancarz@apsl.edu.pl

Filologia  rosyjska – język rosyjski w biznesie i turystyce + Filologia  rosyjska z nauczaniem języka polskiego jako obcego

III  rok – dr Tatiana Pudowa – e-mail: tatiana.pudowa@apsl.edu.p

II. Studia pierwszego stopnia –  niestacjonarne

Filologia angielska 

I rok - mgr Jagoda Mikołajczak-Kędzierska - e-mail: jagoda.mikolajczak-kedzierska@apsl.edu.pl

Filologia angielska (n) + Filologia angielska – translatoryczna

II rok – dr Małgorzata Ekiert – e-mail: malgorzata.ekiert@apsl.edu.pl

Filologia angielska (n) + Filologia angielska – komunikacja w mediach

III rok – mgr Maciej Meszyński  – e-mail: maciek.meszynski@gmail.com

III. Studia drugiego stopnia - stacjonarne

Filologia angielska – nauczycielska

I rok - mgr Kamila Aflink - e-mail: kamila.aflink@apsl.edu.pl

Filologia angielska – translatoryczna

II rok – mgr Katarzyna Zychowicz – e-mail:katarzyna.zychowicz@apsl.edu.pl

Filologia rosyjska z językiem angielskim

I rok - dr Tatiana Pudowa - e-email: tatiana.pudowa@apsl.edu.pl

Filologia rosyjska z językiem angielskim + Filologia rosyjska - język rosyjski w biznesie o turystyce

I rok – dr hab. Tadeusz Osuch, prof. AP – e-mail: tadeusz.osuch@apsl.edu.pl

IV. Studia drugiego stopnia – niestacjonarne

Filologia angielska (n)

I rok - mgr Łukasz Żuk - e-mail: lukasz.zuk@apsl.edu.pl

Filologia germańska – język niemiecki w biznesie i turystyce 

II rok – dr Joanna Flinik – e-mail: joanna.flinik@apsl.edu.pl

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj