Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Filologii

Instytut Filologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Opiekunowie roku filologia

Opiekunowie poszczególnych lat w roku akademickim 2019/2020

Kierunek- Filologia

I. Studia pierwszego stopnia –  stacjonarne

Filologia angielska 

I rok – mgr Bartosz Bietryka – e-mail: bartosz.pietryka@apsl.edu.pl

Filologia angielska (n) + Filologia angielska – translatoryczna + Filologia angielska – komunikacja w mediach

II rok – mgr Piotr Sulik – e-mail: piotr.sulik@apsl.edu.pl

Filologia angielska (n) + Filologia angielska – translatoryczna

III rok –  mgr Magdalena Machutta-Bałbatun – e-mail: magdalena.machutta-balbatun@apsl.edu.pl

 

Filologia germańska

I rok dr Monika Bielska – e-mail: monika.bielska@apsl.edu.pl

Filologia germańska – język niemiecki w biznesie i turystyce + Filologia germańska(n)

II rok –  dr Joanna Flinik – e-mail: joanna.flinik@apsl.edu.pl

Filologia germańska(n)

III rok –  dr Mariola Smolińska – mariola.smolinska@apsl.edu.pl

 

Filologia rosyjska 

I rok – dr Piotr Gancarz – e-mail: piotr.gancarz@apsl.edu.pl

Filologia  rosyjska – język rosyjski w biznesie i turystyce + Filologia  rosyjska z nauczaniem języka polskiego jako obcego

II  rok – dr Tatiana Pudowa – e-mail: tatiana.pudowa@apsl.edu.p

II. Studia pierwszego stopnia –  niestacjonarne

Filologia angielska 

I rok – dr Małgorzata Ekiert – e-mail: malgorzata.ekiert@apsl.edu.pl

Filologia angielska (n) + Filologia angielska – komunikacja w mediach

II rok – mgr Maciej Meszyński  – e-mail: maciek.meszynski@gmail.com

Filologia angielska (n)

III  rok – dr Idalia Smoczyk-Jackowiak – e-mail: idalia.smoczyk@apsl.edu.pl

III. Studia drugiego stopnia - stacjonarne

Filologia angielska – translatoryczna

I rok – mgr Katarzyna Zychowicz – e-mail:katarzyna.zychowicz@apsl.edu.pl

Filologia angielska (n) + Filologia angielska – translatoryka

II rok – dr hab. Marek Łukasik, prof. AP – e-mail: marek.lukasik@apsl.edu.pl

 

Filologia rosyjska z językiem angielskim

I rok – dr hab. Tadeusz Osuch, prof. AP – e-mail: tadeusz.osuch@apsl.edu.pl

IV. Studia drugiego stopnia – niestacjonarne

Filologia angielska (n)

II  rok – dr Klaudiusz Bobowski – e-mail: klaudiusz.bobowski@apsl.edu.pl

Filologia germańska – język niemiecki w biznesie i turystyce 

I rok – dr Joanna Flinik – e-mail: joanna.flinik@apsl.edu.pl

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj