Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Filologii

Instytut Filologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Konsultacje filologia polska

 

DYŻURY PRACOWNIKÓW NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH

 KATEDRY FILOLOGII POLSKIEJ w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/22

lp

Nazwisko /imię

Termin konsultacji:

  s.zimowy 2021/22

 

SALA

adres mailowy

1.

dr hab. Adela Kuik-Kalinowska, prof. AP

 Czwartek             

12.30-13.15(terminy zjazdów  STS)

12.30-13.30 (terminy zajęć SDS)

 

78

 

adelakuik@poczta.onet.pl

adela.kuik-kalinowska@apsl.edu.pl

2.

Prof. zw. dr hab. Daniel Kalinowski,

Poniedziałek         

12.00-13.00

 

78

danielkalinowski@op.pl

daniel.kalinowski@apsl.edu.pl

3.

dr hab. Sławomir Rzepczyński, prof. AP

Wtorek               

10.30-11.30

 

77

slawrz2@op.pl

slawomir.rzepczynski@apsl.edu.pl

4.

dr hab. Anna Sobiecka, prof. AP

Poniedziałek

11.30-12.00 i 13.30-14.00

 

Czwartek

 

terminy zajęć STS g. 16.30-17.30 (dla studentów z IOS, po wcześniejszym kontakcie mailowym), sala 56

studenci z IOS (I SDS) - platforma Google Meet (po wcześniejszym kontakcie mailowym)

 

56

aasobieccy@poczta.onet.pl

anna.sobiecka@apsl.edu.pl

5.

dr hab. Tadeusz Sucharski, prof. AP

Urlop zdrowotny

 

 

tsucharski@wp.pl

tadeusz.sucharski@apsl.edu.pl

6.

dr Janusz Bohdziewicz

wtorek

12.15-13.15

 

56

bohjan@interia.pl

janusz.bohdziewicz@apsl.edu.pl

7.

dr Marek Kaszewski

wtorek

15.45-17.00

 

29 b

kaszewski@o2.pl

marek.kaszewski@apsl.edu.pl

8.

dr Krystyna Krawiec-Złotkowska

wtorek                     

10.00-11.30                     

 

51 b

krystyna.krawiec-zlotkowska@apsl.edu.pl

9.

dr hab. Grażyna Lasoń-Kochańska, prof. AP

czwartek

13.00-14.00

 

29 a

glka@poczta.onet.pl

grazyna.lason-kochanska@apsl.edu.pl

 

dr Grażyna Różańska

 

 

 

grazkar@poczta.onet.pl

grazyna.rozanska@apsl.edu.pl

11.

dr Łukasz Trzeciak

wtorek

11.15-12.15

 

29 b

lukasz.trzeciak@apsl.edu.pl

12.

dr hab. Bernadetta Żynis, prof. AP

poniedziałek

14.00-15.30

 

79

bernadt@poczta.onet.pl

bernadetta.zynis@apsl.edu.pl

13.

dr hab. Tomasz Tomasik, prof. AP

środa

14.30- 15.30

 

79

doktom@univ.gda.pl

tomasz.tomasik@apsl.edu.pl

 

Znajdziesz nas tutaj