Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Filologii

Instytut Filologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Konsultacje filologia polska

 

DYŻURY PRACOWNIKÓW NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH

 KATEDRY FILOLOGII POLSKIEJ w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/23

lp

Nazwisko /imię

Termin konsultacji:

 

SALA

adres mailowy

1.

dr hab. Adela Kuik-Kalinowska, prof. AP

wtorki (termin zajęć II SDS)

czwartki ( termin zajęć SZD)

12.00-13.00

 

48

 

adelakuik@poczta.onet.pl

adela.kuik-kalinowska@apsl.edu.pl

2.

Prof. zw. dr hab. Daniel Kalinowski,

 poniedziałek

9.30-10.30

 

78

danielkalinowski@op.pl

daniel.kalinowski@apsl.edu.pl

3.

dr hab. Sławomir Rzepczyński, prof. AP

piątek               

13.15-14.15

 

77

slawrz2@op.pl

slawomir.rzepczynski@apsl.edu.pl

4.

dr hab. Anna Sobiecka, prof. AP

poniedziałek

12.45-13.45

czwartek: termin zajęć SZD

14.30-15.30

56

aasobieccy@poczta.onet.pl

anna.sobiecka@apsl.edu.pl

5.

dr hab. Tadeusz Sucharski, prof. AP

czwartek

15.00-16.00

 

 

77

tsucharski@wp.pl

tadeusz.sucharski@apsl.edu.pl

6.

dr Janusz Bohdziewicz

wtorek

14.45-15.45

 

56

bohjan@interia.pl

janusz.bohdziewicz@apsl.edu.pl

7.

dr Marek Kaszewski

środa

8.30-9.30

 

29 b

kaszewski@o2.pl

marek.kaszewski@apsl.edu.pl

8.

dr Krystyna Krawiec-Złotkowska

 wtorek

13.00-14.00

czwartek: termin zajęć SZD

12.30-14.00

 

51 b

krystyna.krawiec-zlotkowska@apsl.edu.pl

9.

dr hab. Grażyna Lasoń-Kochańska, prof. AP

wtorek

12.15-13.15

 

29 a

glka@poczta.onet.pl

grazyna.lason-kochanska@apsl.edu.pl

10.

dr Łukasz Trzeciak

środa

11.30-12.30

 

29 b

lukasz.trzeciak@apsl.edu.pl

11.

dr hab. Bernadetta Żynis, prof. AP

środa

9.00-10.00

poniedziałek

14.00-14.30 ( s.52)

 

79

bernadt@poczta.onet.pl

bernadetta.zynis@apsl.edu.pl

12.

dr hab. Tomasz Tomasik, prof. AP

środa

12.30-13.30

 

79

doktom@univ.gda.pl

tomasz.tomasik@apsl.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj