Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Filologii

Instytut Filologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Konsultacje filologia polska

 

DYŻURY PRACOWNIKÓW NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH

 KATEDRY FILOLOGII POLSKIEJ : sesja letnia 2021/22

lp

Nazwisko /imię

                           Terminy konsultacji:  sesja letnia 2021/22

 

 

adres mailowy

EGZAMIN

DYŻURY

sala

1.

dr hab. Adela Kuik-Kalinowska, prof. AP

 

dyżury w formie on-line (po uprzednim zgłoszeniu e-mailowym dla wygenerowania linku na platformie Meet Google) : 20.06.2022 godz. 10.00-12.00

                21.09.2022 godz. 10.00-12.00

78

adelakuik@poczta.onet.pl

adela.kuik-kalinowska@apsl.edu.pl

2.

Prof. zw. dr hab. Daniel Kalinowski,

 

21.06.2022 godz. 10.00-12.00

78

danielkalinowski@op.pl

daniel.kalinowski@apsl.edu.pl

3.

dr hab. Sławomir Rzepczyński, prof. AP

 

29.06.2022 godz. 11.00-12.00

77

slawrz2@op.pl

slawomir.rzepczynski@apsl.edu.pl

4.

dr hab. Anna Sobiecka, prof. AP

 

05.07.2022 godz. 10.00-11.00

30.09.2022 godz. 10.00-11.00

56

aasobieccy@poczta.onet.pl

anna.sobiecka@apsl.edu.pl

5.

dr hab. Tadeusz Sucharski, prof. AP

Urlop zdrowotny

Urlop zdrowotny

 

tsucharski@wp.pl

tadeusz.sucharski@apsl.edu.pl

6.

dr Janusz Bohdziewicz

 

28.06.2022 godz. 12.00-13.30

29.09.2022 godz. 12.00-13.30

56

bohjan@interia.pl

janusz.bohdziewicz@apsl.edu.pl

7.

dr Marek Kaszewski

17.06.2022 godz.10.00

 

 

 22.06.2022 godz. 10.00-12.00

 07.09.2022 godz.  8.30-10.00

 

 

 

29b

 

kaszewski@o2.pl

marek.kaszewski@apsl.edu.pl

8.

dr Krystyna Krawiec-Złotkowska

11.07.2022 godz.10.00-12.30

 

 

  04.07.2022 godz.12.00-13.00

  12.07.2022 godz.12.00-13.00

 

 

 

51b

 

krystyna.krawiec-zlotkowska@apsl.edu.pl

9.

dr hab. Grażyna Lasoń-Kochańska, prof. AP

 

22.06.2022 godz. 9.00-10.00

21.09.2022 godz. 9.00-10.00

29a

glka@poczta.onet.pl

grazyna.lason-kochanska@apsl.edu.pl

 

 

 

 

 

 

10.

dr Grażyna Różańska

 

23.06.2022 godz. 10.00-11.30

29.09.2022 godz. 12.00-13.30

29a

grazkar@poczta.onet.pl

grazyna.rozanska@apsl.edu.pl

11.

dr Łukasz Trzeciak

 

01.07.2022 godz. 10.00

19.09.2022 godz.10.00-11.00

29b

lukasz.trzeciak@apsl.edu.pl

12.

dr hab. Bernadetta Żynis, prof. AP

20.06.2022 godz. 14.00-15.00

27.06.2022 godz. 10.00-11.00

12.07.2022 godz. 10.00-11.00

(poprawkowy)

20.06.2022 godz. 15.00-16.00

27.06.2022 godz. 11.00-12.00

12.07.2022 godz. 11.00-12.00

79

bernadt@poczta.onet.pl

bernadetta.zynis@apsl.edu.pl

13.

dr hab. Tomasz Tomasik, prof. AP

 

20.06.2022 godz. 14.00-15.00

21.09.2022 godz. 10.00-12.00

79

doktom@univ.gda.pl

tomasz.tomasik@apsl.edu.pl

 

 

 

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj