Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Filologii

Instytut Filologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Konsultacje filologia polska

 

LISTA PRACOWNIKÓW NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH

LISTA PRACOWNIKÓW NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH

 KATEDRY FILOLOGII POLSKIEJ

lp

Nazwisko /imię

Termin konsultacji:  s.zimowy 2020/21

Wszystkie konsultacje odbywają się zdalnie

adres mailowy

1.

dr hab. Adela Kuik-Kalinowska, prof. AP

 piątek

 12.00-13.30

adelakuik@poczta.onet.pl

adela.kuik-kalinowska@apsl.edu.pl

2.

Prof. zw. dr hab. Daniel Kalinowski,

środa

12.00-13.00

danielkalinowski@op.pl

daniel.kalinowski@apsl.edu.pl

3.

dr hab. Sławomir Rzepczyński, prof. AP

Czwartek

13.30-14.30

slawrz2@op.pl

slawomir.rzepczynski@apsl.edu.pl

4.

dr hab. Anna Sobiecka, prof. AP

URLOP NAUKOWY

aasobieccy@poczta.onet.pl

anna.sobiecka@apsl.edu.pl

5.

dr hab. Tadeusz Sucharski, prof. AP

Środa

16.30-18.00

tsucharski@wp.pl

tadeusz.sucharski@apsl.edu.pl

6.

dr Janusz Bohdziewicz

Czwartek

15.30-17.00

bohjan@interia.pl

janusz.bohdziewicz@apsl.edu.pl

7.

dr Marek Kaszewski

Piątek

17.00-18.00

kaszewski@o2.pl

marek.kaszewski@apsl.edu.pl

8.

dr Krystyna Krawiec-Złotkowska

Poniedziałek                       czwartek

15.00-16.00                      12.00-13.00

krystyna.krawiec-zlotkowska@apsl.edu.pl

9.

dr hab. Grażyna Lasoń-Kochańska, prof. AP

Wtorek

11.30-12.30

glka@poczta.onet.pl

grazyna.lason-kochanska@apsl.edu.pl

 

 

 

 

10.

dr Grażyna Różańska

Środa

10.30-12.00

grazkar@poczta.onet.pl

grazyna.rozanska@apsl.edu.pl

11.

dr Łukasz Trzeciak

Środa

13.00-14.00

lukasz.trzeciak@apsl.edu.pl

12.

dr hab. Bernadetta Żynis, prof. AP

Środa

11.30-12.30

bernadt@poczta.onet.pl

bernadetta.zynis@apsl.edu.pl

13.

dr hab. Tomasz Tomasik, prof. AP

Wtorek

11.30-13.00

doktom@univ.gda.pl

tomasz.tomasik@apsl.edu.pl

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj