Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Filologii

Instytut Filologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Konsultacje filologia

Dyżury pracowników Zakładu Filologii Angielskiej

w semestrze zimowym 2020/2021

Imię i nazwisko

dzień dyżuru

godzina

 

Marta Gierczyńska-Kolas

środa

10.45-11.30 po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Marta Gierczyńska-Kolas

niedziela

45 min po zajęciach po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Agata Sobiczewska

Czwartek

16:45-18:15 po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Marek Łukasik

czwartek

8.00-9.30 (tylko po umówieniu mailowym)

 

https://us04web.zoom.us/j/79505326866?pwd=bHhSc3VLbm5PTi92eWoxV3MrYUhTUT09

Jagoda Mikołajczak-Kędzierska

poniedziałek (stacj.)

11:00-12:30 po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Jagoda Mikołajczak-Kędzierska

sobota (niest.)

po zajęciach, po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Paulina Ogórek

poniedziałek (stacj.)

8:45-10:15po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Paulina Ogórek

sobota (niestacj.)

po wczesniejszym ustaleniu mailowym

 

Katarzyna Zychowicz

czwartek

10.00-11.30 po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Dorota Werbińska

poniedziałek (stacj.)

14:45-15:30 po informacji mailowej

 

Dorota Werbińska

piątek

11:15-12:00 w dniu zajęć, po informacji mailowej

 

Łukasz Żuk

wtorek (stacj.)

16:30 - 17:15 po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Łukasz Żuk

sobota lub niedziela (niestacj.)

45 minut po ostatnich zajęciach

 

Kamila Anflink

piątek (stacj)

11.30-13.00 po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Kamila Anflink

piatek (niestacj.)

po wczesniejszym ustaleniu mailowym

 

Klaudiusz Bobowski

środa

16:30-18:00 po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Adriana Biedroń

środa

07.45-09.45 po informacji mailowej

 

 

Piotr Sulik

Czwartek

13.00 - 14.00 po informacji mailowej

 

 Sudenci NS po wcześniejszym umówieniu mailowym

Idalia Smoczyk-Jackowiak

poniedziałek

8:15-9:45 po ustaleniu mailowym

 Studenci NS po wcześniejszym umówieniu

Meszyński Maciej

wtorek (stacj.)

17:30-18:30 po ustaleniu mailowym

 

 

Meszyński Maciej

sobota

30 min. po zajęciach, po wcześniejszym ustaleniu mailowym

 

Magdalena Machutta-Bałbatun

wtorek

18.15-19.00 po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Magdalena Machutta-Bałbatun

środa

18.15-19.00 po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Katarzyna Jerzak

piątek

16:00-17:30 (tylko po umówieniu się przez email)

 

Tomasz Kowalski

Czwartek

16:30-17:15 - ten sam link co na zajęciach

 

Tomasz Kowalski

Piątek

15:45-16:15 - ten sam link co na zajęciach

 

Małgorzata Ekiert

poniedziałek, niedziela

poniedziałek: 15.00 - 16.00, po wcześniejszym umówieniu się, ten sam link co na zajęciach danej grupy; niedziela: 45 minut po ostatnich zajęciach, po wcześniejszym umówieniu się, ten sam link co na zajęciach danej grupy

 

Paulina Pawłuszek

środa

08:00-09:30 po ustaleniu mailowym

 

Bartosz Łukaszczyk

środa

10:15-11:00 (po wcześniejszym umówieniu mailowym, ten sam co do zajęć)

 

Bartosz Łukaszczyk

sobota-niedziela (zaoczni)

po zajęciach, po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

Bartosz Pietryka

środa

16:30-18:00 (po uprzedniej informacji mailowej)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj