Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Filologii

Instytut Filologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Pracownicy Katedry Neofilologii

Pracownicy Katedry Neofilologii

 

Kierownik Katedry Neofilologii

dr Grażyna Lisowska

Zakład Filologii Germańskiej

Imię i Nazwisko

Stopień naukowy

E-Mail

Mariola Smolińska
Kierownik Zakładu Filologii Germańskiej

dr

mariola.smolinska@apsl.edu.pl

Barbara Breysach

dr hab.

breysach@europa-uni.de

Joanna Flinik

dr

Joanna.flinik@apsl.edu.pl

Monika Bielska

dr

monika.bielska@apsl.edu.pl

Barbara Widawska

dr

barbara.widawska@apsl.edu.pl

Adrian Giersz

mgr

adrian9giersz@wp.pl

Zakład Filologii Rosyjskiej

Imię i Nazwisko

Stopień naukowy

E-Mail

Galina Nefagina
Kierownik Zakładu Filologii Rosyjskiej

prof. dr hab., prof. zw. AP

galina.nefagina@apsl.edu.pl

Danuta Gierczyńska - Prorektor ds. Studentów AP w Słupku

dr hab., prof. AP

danuta.gierczynska@apsl.edu.pl

Tadeusz Osuch

dr hab., prof. AP

tadeusz.osuch@apsl.edu.pl

Swietłana Charczenko

prof. dr hab.

 

Grażyna Lisowska - Kierownik Katedry Neofilologii

dr

grazyna.lisowska@apsl.edu.pl

Piotr Gancarz

dr

piotr.gancarz@apsl.edu.pl

Tatiana Pudowa

dr

tatiana.pudowa@apsl.edu.pl

Walentyna Bugłak

dr

walentyna.buglak@apsl.edu.pl

Maxim Ponomarenko

dr

maxim.ponomarenko@apsl.edu.pl

Ewa Promińska

 

mgr

 

ewa.prominska@apsl.edu.pl

Pracownik administracyjny

Leokadia Juszczykowska          specjalista     leokadia.juszczykowska@apsl.edu.pl

 

 

Znajdziesz nas tutaj