Konkurs Lingwistyczny „Tłumacze na e-start”

Skrivanek sp. z o.o. - agencja tłumaczeń i szkoła językowa serdecznie zaprasza  do udziału w kolejnej edycji Konkursu Lingwistycznego „Tłumacze na e-start” dla młodych tłumaczy, tym razem w roli oficjalnego Partnera konkursu.

Już po raz dziewiąty mamy przyjemność zaprosić studentów filologii angielskiej i germańskiej oraz lingwistyki stosowanej do doskonalenia swoich umiejętności w dziedzinie tłumaczeń pisemnych.

W świetle obecnych warunków w kraju obecna edycja ma w całości formę online, zaś szczegóły znajdują się w załączonych plikach.

Informujemy także, że całość oceny przyjmujemy na siebie. Uczelnie informują i przygotowują chętnych, zaś my robimy resztę:)

Tradycyjnie do wygrania są atrakcyjne nagrody: płatne praktyki tłumaczeniowe pod okiem naszych najbardziej doświadczonych kierowników projektu oraz tłumaczy-weryfikatorów, oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W załączeniu znajdą Państwo:

1. zaproszenie dla uczelni,

2. podsumowanie ubiegłorocznej edycji Konkursu,

3. regulamin Konkursu oraz

4. karty zgłoszeniowe dla uczelni i studentów.

Bardzo prosimy o odesłanie karty zgłoszeniowej do nas najpóźniej do 31 października 2021 roku.