Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Filologii

Instytut Filologii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na opowiadanie miejskie!

Księgarnia Cepelin przy Starym Rynku zaprasza młodzież i dorosłych do napisania opowiadania, którego tematem jest Słupsk. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Prace będzie oceniać jury pod przewodnictwem znanej pisarki, autorki bestsellerowych powieści historycznych, Elżbiety Cherezińskiej.

Organizatorzy czekają na opowiadania, których akcja dzieje się w Słupsku lub w inny sposób dotyczyć będą naszego miasta, do 31 maja br. Tytuł konkursu „Opowiedz to Miasto!” należy czytać jako „opowiedz Słupsk”.

 

Konkurs skierowany jest do osób od 13. roku życia, z tym że osoba niepełnoletnia powinna przedstawić zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.
Opowiadanie konkursowe musi być przygotowane w języku polskim; musi być pracą własną danego uczestnika i nie może naruszać praw autorskich innych osób; nie może być wcześniej publikowane ani zgłoszone do udziału w innym konkursie; nie może zawierać treści, które naruszają obowiązujące prawo lub naruszają jakiekolwiek prawa osób trzecich, w szczególności treści wulgarnych, pochwalających przemoc lub dyskryminację w jakiejkolwiek formie.

 

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: https://cepelinbooks.com/pl/i/Aktualnosci/14

Znajdziesz nas tutaj