Prof. dr hab. Daniel Kalinowski został powołany do Komitetu Nauk o Literaturze PAN

Z radością informujemy, że prof. dr hab. Daniel Kalinowski, dyrektor Szkoły Doktorskiej Akademii Pomorskiej i pracownik naszego Instytutu Filologii,

został powołany do składu Komitetu Nauki o Literaturze Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2020-2023.

Serdecznie gratulujemy!!!

Komitet Nauk o Literaturze PAN jest stałym organem Akademii przy I Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych PAN. Pełni funkcję ciała doradczego i opiniodawczego. W skład Komitetu wchodzą krajowi członkowie Polskiej Akademii Nauk, wybitni pracownicy naukowi reprezentujący szkoły wyższe, placówki Polskiej Akademii Nauk oraz instytuty naukowo-badawcze.

Komitet Nauk o Literaturze PAN