Nowy zespół muzyczny Akademii Pomorskiej

Zespół THE EVIL EDUCATORS to śmiała koncepcja muzyczna, która narodziła się w listopadzie 2019 roku.

Chociaż działania grupy przerywane były kolejnymi falami zakażeń, obostrzeń i lęków pandemicznych, to jednak upór i przekora zwyciężyły – grupa gra i śpiewa!

W naturalny sposób, bez krępujących założeń ideologicznych i artystycznych, projekt jest swoistą fuzją gatunków, wypadkową zamiłowań muzycznych członków grupy i sił przypadku!

Grupę tworzą wykładowcy INSTYTUTU FILOLOGII i student 5 roku Filologii Angielskiej – Konrad Frankowski, gitarzysta The EVIL EDUCATORS.  Autorem tekstów i zarazem wokalistą jest prof. Daniel Kalinowski, na perkusji gra dr Klaudiusz Bobowski, a basem zarządza mgr Maciej Różański.

THE EVIL EDUCATORS pojawią się online w bitwie zespołów w trakcie International Day, 28 maja 2021 roku.

Autorką zdjęcia jest Maja Kalinowska.

Autorem zdjęcia jest Mieszko Haładyn.

Autorką zdjęcia jest Wiktoria Gierszewska.

Autorką zdjęcia jest Maja Kalinowska.