Grupa teatralna “To BE (dis)CONTINUED"

POCZĄTKI I KIERUNKI DZIAŁAŃ GRUPY “To BE (dis)CONTINUED”

Amatorska grupa teatralna “To BE (dis)CONTINUED” powstała w październiku 2018 roku z inicjatywy starszego wykładowcy mgr Macieja Różańskiego, pracownika Akademii Pomorskiej od 1999 roku. Bazą grupy jest Zakład Anglistyki na Katedrze Neofilologii, w Instytucie Filologii AP.

Z założenia, grupa jest kolektywem zrzeszającym wykładowców, studentów i osoby zaprzyjaźnione, a działającym w opraciu o prostą zasadę przyjemności czerpanej z samoekspresji, popularyzacji języka angielskiego i poszukiwań artystycznych.

Skład grupy podlega ciągłym zmianom z uwagi na cykl kształcenia na UCZELNI, rozwój zainteresowań i charakter poszczególnych projektów. Testujemy granice naszych umiejętności; szukamy kreatywnie, bazując najchętniej na talentach posiadanych.